1 ua

1 ua

Image

Суть пропозиції —
максимально швидко і результативно привести ваш бізнес до онлайн

2 ua

2 ua

Image

Використовуємо зрозумілий і передбачуваний процес розробки сайту

3 ua

3 ua

Image

Якщо залишити заявку прямо зараз – через 20 днів Ви матимете новий сайт!

ЯК МИ ЦЕ РОБИМО:

Ви отримуєте чудовий
результат завдяки
нашому зрозумілому процесу розробки сайту

Ви вже маєте сайт?

Але ж він старий, складний і вже не продає?

Пропонуємо комфортний переїзд!

Незалежно від системи старого сайту, здійснюємо міграцію
на WordPress та оновлюємо дизайн у ті ж терміни та бюджет!
Зберігаємо позиції у Google.

10 років ми створюємо веб-ресурси та знаємо весь біль бізнесу, пов'язаний з розробкою сайту або його модернізацією

Ось деякі з них:

Чому WordPress, а не кастомна розробка сайту?

У проектах від 30 000 $ кастомна розробка сайту краще. Але коли мета бізнесу – мати ефективний веб-ресурс для представлення компанії в інтернеті з невеликим бюджетом – наша пропозиція на голову вища, красивіша і надійніша за бюджетний кастом. Перевірено!

Затягнуть терміни та піднімуть вартість у процесі розробки.

Суть нашого проекту в тому, що розробка сайту коштує 2000 $ та створюється за 20 днів. Крапка! Ми ретельно вивчаємо бізнес-завдання, яке стоїть перед веб-сайтом. Детально знайомим із процесом клієнта. Якщо бачимо, що не вписуємось у кошторис чи терміни – відкрито заявляємо про це перед стартом.

А якщо після створення сайту я не захочу продовжувати з вами?

Ми намагаємось надавати найкращий сервіс, але всяке буває.

Будь-який технічний спеціаліст у світі, який знає WP, може займатися подальшою розробкою сайту або його підтримкою без нашої участі. Ми не тримаємо клієнтів у заручниках і все розуміємо!

10 “ЗА” розробки сайту від RockMYWeb

Зниження вартості реклами та підвищення ймовірності повторної взаємодії з вашим клієнтом

Секрет у тому, що при розробці сайту ми відразу ж налаштовуємо аналітику, яка дає змогу детальніше вивчити свою цільову аудиторію та визначити портрет потенційного споживача ваших товарів/послуг. Відповідно, дуже просто налаштовувати рекламу як у соцмережах, так і в пошукових системах на дійсно цільову аудиторію і в результаті ви витрачаєте мінімальний бюджет на рекламу. Крім того, за допомогою тієї ж аналітики, можливо налаштовувати повторну рекламу на відвідувачів, які вже побували у вас на сайті, але не зробили необхідних дій. Тобто, ви нагадуєте клієнту про свій продукт і підштовхуєте його здійснити обдуману покупку/замовлення вашого продукту. При цьому ефективність реклами в інтернеті в рази вища, ніж та ж таки банерна реклама. За підсумками, розробка сайту для вашої компанії окупається за кілька місяців, а можливо і тижнів.

Підвищення статусності в очах партнерів/постачальників та зручності співпраці з ними

Це знову ж таки питання довіри та надійності вашого бізнесу та бажання розвивати його. Розробка сайту: корпоративного, інтернет-магазину, лендингу або будь-якого іншого, – це демонстрація успішності справи та прагнення й надалі зростати, у тому числі й для потенційних партнерів та постачальників. А у разі відсутності веб-сайту будь-якої компанії, найчастіше в нинішніх реаліях, чекати серйозного ставлення до неї з їхнього боку просто не доводиться. Крім того, для компанії, що займається торгівлею, розробка сайту є ще й чудовою можливістю скоротити тимчасові витрати та спростити собі завдання зі створення карток товарів. Секрет криється у використанні програм-парсерів, які дозволяють автоматично розміщувати на своєму веб-ресурсі товари постачальників і навіть регулярно оновлювати раніше створені картки товарів у разі змін їх на сайті ваших партнерів.

SEO-просування вже з моменту першої індексації у пошукових системах

Ми розробляємо сайти спочатку SEO-адаптовані під вимоги пошукових систем, завдяки чому вже з моменту першої індексації, Ви одразу маєте перевагу перед молодими конкурентами у вигляді більш високих позицій у видачі. При розробці сайту обов’язковою умовою є його висока швидкість завантаження, що є ключовим моментом не тільки для зручності відвідувача, але й оцінки веб-сайту пошуковими системами. Також ми робимо базове SEO-налаштування, встановлюємо SEO-плагін для допомоги вам у просуванні, створюємо sitemap. І додаємо ще кілька не менш корисних та приємних “фішок”. В результаті, у вас немає критичної необхідності витрачати час і гроші на негайне наймання професійного SEO-фахівця для просування веб-сайту, це питання може трохи почекати.

Додаткова платформа для маркетингових досліджень

Завдяки якісному настроюванню аналітики при розробці сайту, що входить до пакету наших послуг, ви зможете детальніше вивчити свого споживача, більш конкретизовано описати цільову аудиторію. А в результаті зможете ефективніше налаштовувати рекламу і бути ближчими до покупців вашого продукту. Також для підвищення рівня обслуговування клієнтів та більш глибокого розуміння проблем, з якими стикається відвідувач веб-сайту, пропонуємо встановлення додаткових віджетів, таких як онлайн-чати. З їхньою допомогою ви зможете моментально реагувати на запит клієнта, відповісти на всі питання, отримати контактні дані потенційного споживача і можливо навіть оформити замовлення. Відповідно, наша розробка сайту сприяє збільшенню Ваших продажів.

Демонстрація актуальності вашого продукту

Рівень розвитку інформаційних технологій диктує необхідність розробки сайту для будь-якого виду бізнесу. Адже найчастіше за відсутності веб-сайту справа сприймається застарілою або недостатньо розвиненою. Але при розробці сайту ми відповідально підходимо до оформлення кожної деталі з метою зберегти стилістику компанії і підтримати її корпоративний дух. Справа в тому, що сайт компанії є дуже потужним іміджевим інструментом. Але крім іншого, ми розуміємо, що імідж з часом може також змінюватися. Оскільки наша розробка сайтів проводиться тільки на найсучасніших CMS, то ваш веб-ресурс в лічені години може бути модернізований будь-якої миті згідно з новими тенденціями в дизайні веб-ресурсів.

Підвищення рівня поінформованості споживача про продукт, акції та додаткові пропозиції

Веб-сайт – це багатофункціональна платформа взаємодії з клієнтами та партнерами. Але в той же час розробка сайту ще й чудова додаткова можливість розповісти про продукт, про унікальні пропозиції, про нові бонусні системи та привабливі акції, про свої переваги перед конкурентами. Саме на сайті можна розкрити свою справу з найкращого боку. І це не голослівна заява: адже за останніми дослідженнями з кожним роком зростає рівень відтоку клієнтської бази у компаній, які досі не задалися питанням розробки сайту. Нині втрати таких компаній становлять 25%. Розкажіть про свій продукт якісно та заявіть про себе на весь світ – замовте розробку сайту у професіоналів!

Підвищення довіри з боку клієнта

Розробка сайту вимагає сил, часу та фінансових вкладень. До того ж часто замовити веб-сайт підприємці вважають за краще вже переконавшись у окупності справи. Тому власний веб-сайт для більшості споживачів є ознакою надійності та гідної довіри бізнесу. Тобто, іншими словами, власний веб-сайт – це і лице, і візитівка компанії в одному флаконі. Як результат, ціна розробки сайту компанії окупається за рахунок підвищення рівня довіри клієнтів та більшого бажання спробувати ваш продукт. Крім того, відмінно працює розділ “Відгуки”. І не тільки на рівень довіри потенційних клієнтів, які ознайомилися із враженнями тих, хто вже випробував вашу пропозицію, а й для формування лояльності до вас старих покупців. Хороший фідбек від вас для клієнтів не менш важливий, ніж для вас відмінна оцінка вашої роботи і часто продумана відповідь на відгук клієнта творить чудеса.

Доступність вашого продукту у будь-якій точці світу

Веб-сайт, залежно від напрямку вашого бізнесу – це ефективне доповнення або повноцінна альтернатива офлайн-магазину або офісу, відвідати який можна в будь-якій точці країни і навіть світу. А оскільки ми пропонуємо розробку сайту з повною адаптацією під різні гаджети (комп’ютери, ноутбуки, планшети та телефони, то фактично кожна людина матиме можливість ознайомитися з вашою пропозицією. Чи багато ви бачили людей без будь-якого з цих пристроїв? А, враховуючи, що рівень доступності інформаційних технологій тільки зростає, то і ваші можливості в залученні клієнтів будуть тільки збільшуватися. Відповідно, розробка сайту сприяє географічній доступності вашого продукту.

Збільшення кількості майданчиків продажу ваших товарів та послуг

Розробка сайту покликана збільшити ваші можливості у продажах послуг або товарів незалежно від того, це інтернет-магазин, лендинг або корпоративний сайт. Просто в одному випадку сайт виконує функцію магазину і може бути повноцінною альтернативою офлайн-магазину, а в ыншому – успішно замінювати або ефективно доповнювати офіс. Ще однією перевагою такого майданчика є його можливість роботи в режимі 24/7. При розробці сайту ми пропонуємо продумані форми зворотнього зв’язку, які дуже прості у заповненні та не вимагають великих витрат часу від відвідувача. Відповідно, ви маєте можливість продавати свої пропозиції цілодобово і без вихідних, тоді як офлайн офіс або магазин таких переваг часто не надає.

Підвищення ефективності роботи вашої команди

Добре опрацьований і продуманий сайт при розробці та в подальшому обслуговуванні наповнюється дійсно корисною і цінною інформацією, яка дає відповіді на всі найчастіші питання від ваших клієнтів і партнерів. І це далеко не тільки години роботи компанії, її місцезнаходження та всі контактні дані. При розробці сайту ми дуже скрупульозно вивчаємо тематику вашого бізнесу та вибудовуємо логічну структуру веб-сайту для того, щоб його інформативність була максимальною для відвідувачів. В результаті вашим співробітникам немає потреби витрачати час на щоденні відповіді на ті самі питання, оскільки на сайті ця інформація вже буде представлена ​​в повному обсязі і, відповідно, вони можуть виконувати важливіші завдання.

А ТЕПЕР ПРО БІЗНЕС:

Тільки уявіть, залишивши заявку прямо зараз - через 20 днів у Вас буде новий сайт, що продає

ЦІННОСТІ, ЯКІ ВАЖЛИВІ ДЛЯ НАС

Ми декларуємо свої цінності, тому що нам приємно працювати з людьми, які їх розділяють!

1
01

ДОВІРА

2
02

КОМПЕТЕНТНІСТЬ

3
03

ПОРЯДНІСТЬ

4
04

АМБІЦІЙНІСТЬ

5
05

ВЗАЄМНА ПОВАГА

6
06

ПРОСТОТА КОМУНІКАЦІЇ

7
07

ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ У РЕЗУЛЬТАТІ

8
08

ДОТРИМАННЯ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ